Inginer Productie/Programator

Vrei sa faci parte dintr-o super echipa de mentenanta? Atunci locul tau e alaturi de noi, la Autoliv!
Scroll to content

Cerinte

- Studii Superioare Tehnice ( Automatizari si Calculatoare, Electronica si Telecomunicatii)

- Cunostinte de programare C Sharp, Java, C++

- Cunostiinte programare PLC constituie avantaj

- Bune cunostinte de electronice si microcontrolere

- Interactiune cu diverse baze de date (SQL, MYSQL) si Internet of things (IOT)

- Cunostinte Limba Engleza nivel mediu

- Experienta in domeniu constituie avantaj

- Proactivitate, implicare, initiativa, gandire logica si analitica

Responsabilitati:

-  Implementarea initiativelor de manufacturing (digitalizare)

-  Asigurarea arhitecturii sistemului de IOT(Internet of things) / conexiune echipamente: senzori, nat device

-  interactiunea cu diverse softuri pentru imbunatatirea si automatizarea procesului de productie

- Cooperare cu departamentele de Mentenanta, Proces si Automatizari pentru implementarea imbunatatirilor

Avantaje:

- Pachet de compensatii si beneficii atractiv

- Card privat de sanatate

- Diverse prime pe parcursul anului

- Tichete de masa

- Mediu de lucru placut

- Flexibilitate in implementarea ideilor

- Dezvoltare personala si profesionala

Sau, cunoști pe cineva care s-ar potrivi? Informează-i!

Strada Căminelor 18
320176 Reșița Direcții Vizualizează pagina

Textile Romania - Lugoj - TRO

Strada Tapiei 61
305500 Lugoj Direcții Vizualizează pagina

Cultura și Mediul de lucru

Toate eforturile noastre sunt pentru salvarea cât mai multor vieți și prevenirea rănirilor grave cauzate de accidente. Ne concentrăm în permanență pe calitate produselor, sporirea încrederii și protecției clienților noștri, stabilitate și dezvoltare pentru investitorii și colegii noștri cât și pentru a fi sustenabili și a câștiga încrederea comunitaților în care suntem.

Teamtailor