Scroll to content

Responsabilitatile job-ului

Gestioneaza proiectele de implementare,  extindere, schimbare  si automatizare a unor procese sau servicii IT:

  • Responsabil de crearea planurilor de proiect si de resursele necesare la inceputul fiecarui proiect;
  • Gestioneaza resursele necesare proiectului;
  • Confirma obiectivele implementarii cu entitatile Autoliv si gestioneaza etapele acesteia;
  • Intocmeste si prezinta rapoarte ale proiectelor catre echipele de management IT si catre entitatile Autoliv care au solicitat proiectele;
  • Gestioneaza modificarile ce apar in proiect;
  • Gestioneaza nevoia de suport aditional din partea echipelor implicate;
  • Coordoneaza procesul de testare si validare a implementarii inainte de go live;
  • Coordoneaza procesul de instruire a echipelor impactate de proiecte;
  • Planifica, coordoneaza si implementeaza masurile de securitate si confidentialitate a datelor;

Calificari:

  • Studii superioare
  • Engleza - nivel avansat
  • Experienta 1 an in Project Management
  • Dispus la Business Travel
  • Competente de comunicare

    Sau, cunoști pe cineva care s-ar potrivi? Informează-i!

    Romania Brasov Service Center - RBD

    Strada Bucegi 8
    500053 Brașov Direcții Vizualizează pagina

    Cultura și Mediul de lucru

    Toate eforturile noastre sunt pentru salvarea cât mai multor vieți și prevenirea rănirilor grave cauzate de accidente. Ne concentrăm în permanență pe calitate produselor, sporirea încrederii și protecției clienților noștri, stabilitate și dezvoltare pentru investitorii și colegii noștri cât și pentru a fi sustenabili și a câștiga încrederea comunitaților în care suntem.

    Teamtailor