facebook tracking

CNC Machine Operator

Do you want to be part of our Innovation Program at Autoliv (Brasov)? Our department offers you the possibility to step in one of our major roles as a CNC Machine Operator.
Scroll to content

Candidatul ideal

PROFIL:
- Studii medii;
- Experienta in proces/productie minim 1 an - reprezinta un avantaj;
- Cunostinte tehnice: desen tehnic, materiale, procese de prelucrare a materialelor;
- Cunostinte minime de mecanica;
- Curs CNC - constituie un avantaj.

APTITUDINI:
- Abilitati foarte bune de comunicare;
- Capabil sa lucreze in echipa;
- Orientat spre rezultate;
- Flexibilitate;
- Autonomie in luarea deciziilor;
- Dornic de a-si imbunatati continuu cunostintele.

Descrierea jobului

- Realizarea produselor de calitate prin respectarea instructiunilor de lucru si control, instructiunilor de ambalare afisate la postul de lucru si a tehnologiei de fabricatie;
- Realizarea de masuratori specifice postului cu ajutorul aparatelor de masura si control (subler, micrometru etc);
- Aprobarea productiei zilnice conform instructiunilor de lucru;
- Reglarea utilajelor si setarea acestora in conformitate cu desenul;
- Propunerea de imbunatatiri al procesului de fabricatie.

Aplica aici!

Sau, cunoști pe cineva care s-ar potrivi? Informează-i!

Autoliv Romania Seatbelts - ARO

Strada Bucegi 8
500053 Brașov Direcții

Cultura și Mediul de lucru

Toate eforturile noastre sunt pentru salvarea cât mai multor vieți și prevenirea rănirilor grave cauzate de accidente. Ne concentrăm în permanență pe calitate produselor, sporirea încrederii și protecției clienților noștri, stabilitate și dezvoltare pentru investitorii și colegii noștri cât și pentru a fi sustenabili și a câștiga încrederea comunitaților în care suntem.

Teamtailor