Scroll to content

Scopul principal al companiei Autoliv este de a salva vieți. Produsele noastre nu primesc niciodată a doua șansă. Acesta este și motivul pentru care nu pot exista compromisuri de calitate.

Noi lucrăm pentru a crește siguranța vehiculelor prin dezvoltarea centurilor de siguranță. Căutăm colegi talentați și ambițioși să se alăture călătoriei noastre.
Autoliv este șansa ta de a face o reală diferență pentru viața oamenilor, și de a-ți construi o carieră profesională în domeniul automotive!

Ca să te alături echipei noastre, ne-ar plăcea să ai:

  • Studii tehnice;
  • Cunoștințe desen tehnic;
  • Cunoștințe de limba engleză - nivel mediu;
  • Cunoștințe operare PC - Windows, Microsoft Word, Excel;
  • Experiență anterioară în departamente de calitate sau în laborator constituie un avantaj;
  • Abilități bune de analiză și atenție la detalii;
  • Proactiv și responsabil;
  • Bune abilități de lucru în echipă.

Ca și Product Verification Engineer, acestea ar fi responsabilitățile tale:

  • Vei cunoaște specificațiile de testare pentru centuri de sigurantă impuse de clienți;
  • Vei fi responsabil de lansarea comenzilor de testare pentru centuri;
  • Vei documenta rezultatele testelor și parametrii de testare;
  • Vei transmite rezultatele testelor către echipele de proiect;
  • Vei urmări în laboratorul intern evoluția comenzilor de testare și vei da indicații colegilor care efectuează testele;
  • Te vei implica activ în îmbunătățirea modului de lucru și a mediului de lucru.

Ce putem oferi:

  • Program de integrare într-o echipă profesionistă și sociabilă;
  • Plan de carieră individual pentru a urmări și pentru a te ghida în carieră;
  • Expertiză tehnică;
  • Mediu de lucru prietenos;
  • Flexibilitate pentru a vă implementa ideile;
  • Mediu de lucru autonom;
  • Evenimente sociale și concursuri.

Daca ești o fire atentă la detalii și organizată, iar anunțul nostru ți-a stârnit interesul, am fi bucurosi să aflăm mai multe despre experiența și obiectivele tale profesionale!

Noi salvăm vieți... tu ce faci?

Sau, cunoști pe cineva care s-ar potrivi? Informează-i!

Romania Brasov TechCenter - RBT

Strada Bucegi 8
500053 Brașov Direcții catalina.ungureanu@autoliv.com Vizualizează pagina

Cultura și Mediul de lucru

Toate eforturile noastre sunt pentru salvarea cât mai multor vieți și prevenirea rănirilor grave cauzate de accidente. Ne concentrăm în permanență pe calitate produselor, sporirea încrederii și protecției clienților noștri, stabilitate și dezvoltare pentru investitorii și colegii noștri cât și pentru a fi sustenabili și a câștiga încrederea comunitaților în care suntem.

Teamtailor