facebook tracking

Operator productie - Divizia de Volane Sfantu Gheorghe

Ajuta-ne sa mentinem calitatea produselor noastre si sa salvam peste 30 000 de vieti anual!
Scroll to content

Am plecat la drum in 2012, iar acum suntem aproape 2000 de colegi. Calatoria noastra continua cu planuri marete de viitor.
Vrei sa fii tu urmatorul nostru coleg? Vino și tu în echipa noastră!

Candidatul ideal
- Studii medii
- Disponibilitate pentru a lucra in schimburi
- Atentie la detalii
- Seriozitate si implicare
- Atentie distributiva si spirit de observatie
- Capacitatea de a lucra atat individul cat si in echipa

Responsabilitati:
- urmarirea respectarii standardelor interne de calitate
- indeplinirea activitatilor de productie, conform planificarilor facute de superiorul ierarhic
- respectarea normelor calitative si cantitative cat si a termenelor de executie

Vei beneficia de urmatoarele:
- perioada contractuala nederminata
- bonuri de masa din prima luna
- prime anuale (de Paste, de vacanta de vara, al 13-lea salariu)
- transport asigurat
- asigurare medicala privata
- subventie zilnica la cantina
- sanse reale de avansare profesionala

Sau, cunoști pe cineva care s-ar potrivi? Informează-i!

Steering Wheel Romania - WRO

Strada Armata Română 58
Sfântu Gheorghe Direcții

Cultura și Mediul de lucru

Toate eforturile noastre sunt pentru salvarea cât mai multor vieți și prevenirea rănirilor grave cauzate de accidente. Ne concentrăm în permanență pe calitate produselor, sporirea încrederii și protecției clienților noștri, stabilitate și dezvoltare pentru investitorii și colegii noștri cât și pentru a fi sustenabili și a câștiga încrederea comunitaților în care suntem.

Teamtailor