Operator linie productie - divizia de Volane Onesti

Vrei sa faci parte dintr-o super echipa? Atunci locul tau e alaturi de noi, la Autoliv
Derulează după conținut

In acest moment cautam oameni talentati care au acumulat cunostinte, informatii si abilitati pentru a face un pas inainte in cariera lor.

Esti persoana pe care o cautam daca ai:

- Abilitatea de a lucra conform instuctiunilor de lucru

- Indemanare si atentie la detalii

- Responsabilitate si flexibilitate

- Disponibilitate pentru program in 2 schimburi

Descrierea jobului

-Desfasurarea operatiilor specifice de imbracare in piele a volanului conform instructiunilor de lucru;

- Respectarea principiilor de control/autocontrol ale produsului si ale standardelor de calitate;

- Experienta anterioara nu este necesara, vei beneficia de scolarizare direct la noi

Sau, cunoști pe cineva care s-ar potrivi? Informează-i!

Romania Onesti Steering Wheels - WRO2

Calea Mărășești 7
601155 Onești Direcții alina.batu@autoliv.com +40734551957 Vizualizează pagina

Cultura și Mediul de lucru

Toate eforturile noastre sunt pentru salvarea cât mai multor vieți și prevenirea rănirilor grave cauzate de accidente. Ne concentrăm în permanență pe calitate produselor, sporirea încrederii și protecției clienților noștri, stabilitate și dezvoltare pentru investitorii și colegii noștri cât și pentru a fi sustenabili și a câștiga încrederea comunitaților în care suntem.

Teamtailor