Line Leader divizia de volane Onesti

Scroll to content

- Studii medii sau superioare;
- Experienta profesionala in coordonare personal;
- Capacitatea de a motiva oameni, abilitati de organizare si gestionare a timpului excelente;
- Rezistenta la stres;
- Motivat sa obtina cele mai bune rezultate impreuna cu echipa;

descrierea jobului:

Coordonarea echipelor de productie, formate din 16 persoane pentru a realiza norma cat si de a -si atingele obiectivele din pounct de vedere calitate.

Sau, cunoști pe cineva care s-ar potrivi? Informează-i!

Romania Onesti Steering Wheels - WRO2

Strada Gării 8
601143 Onești Direcții alina.batu@autoliv.com +40734551957

Cultura și Mediul de lucru

Toate eforturile noastre sunt pentru salvarea cât mai multor vieți și prevenirea rănirilor grave cauzate de accidente. Ne concentrăm în permanență pe calitate produselor, sporirea încrederii și protecției clienților noștri, stabilitate și dezvoltare pentru investitorii și colegii noștri cât și pentru a fi sustenabili și a câștiga încrederea comunitaților în care suntem.

Teamtailor