Maintenance Technician

Scroll to content

Esti pasionat de domeniul tehnic si tratezi orice defectiune ca pe o provocare? Atunci te asteptam in echipa noastra.

Daca ai:

- Experienta in mentenanta instalatiilor electro-hidraulice si pneumatice (experienta anterioara in procese de turnare/injectare metale constituie un avantaj)

 - Cunostinte solide in domeniul mecanic, electric, hidraulic si pneumatic

 - Studii medii/superioare tehnice

- Limba Engleza mediu - Nivel mediu operare PC

- Intelegerea si aplicarea sistemelor de management al calitatii

- Ordonat, organizat si atent la detalii

- Disponibilitate pentru program in schimburi

Responsabilitati:

- Repara utilajele de turnare aliaje metalice sub presiune, de un nivel tehnic ridicat in domeniul automatizarilor hidraulice

- Asigura mentenanta preventiva si predictiva a tuturor masinilor si echipamentelor

- Interpreteaza desenele tehnice / scheme electrice / scheme hidraulice

- Participa la procesul de instalare al maşinilor şi echipamentelor noi

- Respecta normele SSM si PSI specifice proceselor interne

Sau, cunoști pe cineva care s-ar potrivi? Informează-i!

Steering Wheel Romania - WRO

Strada Armata Română 58
Sfântu Gheorghe Direcții

Cultura și Mediul de lucru

Toate eforturile noastre sunt pentru salvarea cât mai multor vieți și prevenirea rănirilor grave cauzate de accidente. Ne concentrăm în permanență pe calitate produselor, sporirea încrederii și protecției clienților noștri, stabilitate și dezvoltare pentru investitorii și colegii noștri cât și pentru a fi sustenabili și a câștiga încrederea comunitaților în care suntem.

Teamtailor