Laboratory Technician

Vrei sa faci parte dintr-o super echipa noastra? Atunci locul tau e alaturi de noi, la Autoliv!
Scroll to content

Candidatul ideal

Alatura-te echipei noastre daca indeplinesti urmatoarele criterii:

• Ai studii medii tehnice;

• Ai cunostinte de desen tehnic;

• Ai cunostinte de limba engleza (nivel mediu);

• Ai cunostinte de operare PC – Windows, Microsoft Word, Excel;

• Ai experienta anterioara in departamente de calitate sau in laborator, care constituie un avantaj;

• Ai abilitati bune de analiza si atentie la detalii;

• Esti proactiv si responsabil;

• Ai abilitati bune de lucru in echipa.

Descrierea jobului

In calitate de Tehnician Laborator, vei avea ca responsabilitati:

• Vei realiza montajele pentru teste si seteaza echipamentele conform cerintelor de testare;

• Vei fi responsabil cu realizarea testelor specifice;

• Vei documenta rezultatele testelor si parametrii de testare;

• Vei transmite rezultatele testelor;

• Vei efectua operatiile regulate de intretinere a echipamentelor;

• Te vei implica activ in imbunatatirea echipamentelor de lucru si a mediului de lucru.

Sau, cunoști pe cineva care s-ar potrivi? Informează-i!

Romania Rovinari Seatbelts - RRS

Aleea Cireșului 16
215400 Rovinari Direcții

Cultura și Mediul de lucru

Toate eforturile noastre sunt pentru salvarea cât mai multor vieți și prevenirea rănirilor grave cauzate de accidente. Ne concentrăm în permanență pe calitate produselor, sporirea încrederii și protecției clienților noștri, stabilitate și dezvoltare pentru investitorii și colegii noștri cât și pentru a fi sustenabili și a câștiga încrederea comunitaților în care suntem.

Teamtailor