Scroll to content

Descrierea jobului

  • urmarirea, verificarea si inregistrarea facturilor de furnizori respectand legislatia in vigoare si regulile grupului
  • urmarirea indeplinirii corelatiei dintre receptie (aprobare), factura si plata
  • efectuarea lunara a reconcilierii facturilor dintre companiile din cadrul grupului Autoliv
  • verificarea si urmarirea facturilor depasite la scadenta si realizarea de confirmari cu furnizorii
  • pregatirea corecta si la timp a diferite situatii si rapoarte necesare departamentului financiar si de controlling
  • verificarea si urmarirea receptiilor deschise si solicitarea facturilor de la furnizori
  • participarea la activitatile de inchidere lunara si anuala cu respectarea termenelor agreate

  • Oferim un mediu de lucru placut, in cadrul unei echipe dinamice, deschisa spre a impartasi din cunostinte si experienta
  • Asteptam implicare, responsabilitate, stabilitate si dorinta de a gasi moduri de imbunatatire a proceselor in care esti implicat.

Candidatul ideal

  • Studii universitare economice
  • Engleza – nivel avansat
  • Franceza - nivel mediu
  • MS Office – nivel avansat
  • Cunoasterea legislatiei din domeniul financiar contabil
  • Experienta in domeniu pe un post similar constituie un avantaj
  • Persoana energica, sociabila, determinata,
  • Capacitate de organizare si planificare

Sau, cunoști pe cineva care s-ar potrivi? Informează-i!

Romania Brasov Service Center - RBD

Strada Bucegi 8
500053 Brașov Direcții Vizualizează pagina

Cultura și Mediul de lucru

Toate eforturile noastre sunt pentru salvarea cât mai multor vieți și prevenirea rănirilor grave cauzate de accidente. Ne concentrăm în permanență pe calitate produselor, sporirea încrederii și protecției clienților noștri, stabilitate și dezvoltare pentru investitorii și colegii noștri cât și pentru a fi sustenabili și a câștiga încrederea comunitaților în care suntem.

Teamtailor