Scroll to content

Responsabilitati:

  • Reprezinta organizatia AEU IT si Business Solution in proiectul de implementare a solutiei ERP (SAP).
  • Gestioneaza resursele din proiectul de implementare si este persoana de legatura cu restul echipei Business Solution centrale, din afara Romaniei, in urmatoarele taskuri:
    •  responsabil de planul de proiect si de resursele din aria sa;
    • confirma obiectivele implementarii locale si gestioneaza etapele acesteia (implementare SAP)
    • gestioneaza situatiile problematice si de risc ale proiectului de implementare Business Solution (SAP) precum si procesul de escalare;
    • gestioneaza modificarile ce apar in proiect Business Solution (SAP)
    • gestioneaza nevoia de suport aditional din partea echipei centrale
    • coordoneaza procesul de testare si validare a solutiilor de software dezvoltate
  • Coordoneaza echipa responsabila de implementarea solutiior ERP (SAP, LES)

Calificare:

  • Studii superioare
  • Engleza - nivel avansat
  • Experienta 1 an in Project Management
  • Cunostinte de baza SAP
  • Dispus la Business Travel
  • Competente de comunicare

Sau, cunoști pe cineva care s-ar potrivi? Informează-i!

Romania Brasov Service Center - RBD

Strada Bucegi 8
500053 Brașov Direcții View page

Cultura și Mediul de lucru

Toate eforturile noastre sunt pentru salvarea cât mai multor vieți și prevenirea rănirilor grave cauzate de accidente. Ne concentrăm în permanență pe calitate produselor, sporirea încrederii și protecției clienților noștri, stabilitate și dezvoltare pentru investitorii și colegii noștri cât și pentru a fi sustenabili și a câștiga încrederea comunitaților în care suntem.

Teamtailor